Aplikacja mobilna do kominków gazowych Kwline Dodano: 2013-05-23

Żyjemy w czasach bardzo szybkich zmian społecznych i gospodarczych. Koniec XX i początek XXI wieku to okres przyspieszenia myśli technologicznej w świecie; co chwila pojawiają się nowiki IT, większe możliwości naszej integracji z światem wirtualnym, lepsza komunikacja, szybsze łącza internetowe. Większość nowinek jest wymyślona dla nas; dla naszych potrzeb, dla zwiększającej się mobilności.

Kolokwialnie mówiąc „każdy z nas chce być In touch” ze znajomymi, przyjaciółmi, dzielić się swoimi zdjęciami, przemyśleniami np. w świecie portali społecznościowych itd.

A czy możesz być „IN TOUCH” z twoim kominkiem gazowym ?
Odpowiadam – TAK !

Dołączyliśmy do grona aplikacji mobilnych, które mogą zostać zainstalowane na smart fonie, komputerze czy tablecie, po to abyś wiedział co się dzieje w twoim kominku gazowym.
Przedstawiam Tobie naszą nową aplikację „The Intellignet Technical Control App” w skrócie ITC. Aplikacja ITC będzie twoją skarbnicą wiedzy o kominku gazowym, w której jest zawarte wszystko co jego dotyczy – kontrola płomienia, termostat, informację o serwisie czy przegląd zużycia gazu w ciągu ostatnich 30 dni.

Multimedialna prezentacja Aplikacji mobilnej ITC

Już nie musisz się odrywać od twoich codziennych przyjemności i zadań Aplikacja ITC zajmie się twoim kominkiem.

Idź z duchem czasu, wybierz kominek gazowy Kwline, z najnowszymi aplikacjami. Nie pozostawaj w tyle i zapoznaj się z tym co najlepsze, z tym co wyznacza nowe trendy w ogrzewaniu kominkami gazowymi.

Oferta kominków gazowych Kwline: https://www.kwline.pl/kominki-gazowe.html