KWLINE - producent kominków i wkładów kominkowych


Przykład aranżacji półwyspowego kominka KWLINE

Kwline - producent wkładów kominkowych, kominków i palenisk kominkowych, ma przyjemność powitać Państwa na swojej stronie.

"Nie mamy ambicji być największą na świecie firmą kominkową produkującą największą ilość modeli wkładów - lecz chcemy być najlepsi" - to prawdziwa domena i hasło przewodnie KWLINE.

Kwline to jedna z najszybciej rozwijających się marek w branży palenisk kominkowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów udało nam się stworzyć różnorodną ofertę handlową. Obecnie oferujemy Państwu nowoczesne urządzenia grzewcze, m.in. wkłady kominkowe. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii nie tylko dają przyjemne ciepło, ale również gwarantują bezpieczeństwo i wyjątkową atmosferę. Wykonujemy także wkłady kominkowe na wymiar dla oryginalnych projektów kominków.
Nasz asortyment obejmuje także ciepłe obudowy kominowe z których wykonujemy tzw. kominki akumulacyjne.

Kominek gazowy Water Fire

Kwline to także szeroka oferta kominków gazowych. Zbudowane ze szczególnym naciskiem na uzyskanie nowoczesnego wyglądu i doskonałej wizji ognia cieszą wszystkich użytkowników. Zaawansowane rozwiązania technologiczne pozwoliły na stworzenie palników gazowych, które pozwalają na skuteczną regulację płomienia jak i oddawanej mocy grzewczej zachowując przy tym najbardziej realistyczny płomień. Niespotykane bogactwo przeszkleń pozwala zrealizować każdą fantazję, czy wizję architektów i projektantów.

Prawdziwą perełką dla biur projektowych są unikalne kominki otwarte. Designerskie paleniska z otwartą komorą spalania są odważnie wkomponowywane w nowoczesne przestrzenie i wnętrza wnosząc swój wyjątkowy charakter i styl. Kominki otwarte KWLINE goszczą wszędzie tam, gdzie najważniejszy jest DESIGN.

Kominek otwarty z oferty KWLINE

Mogą mieć Państwo pewność, że proponowane przez KWLINE urządzenia grzewcze: kominki, czy też wkłady kominkowe to doskonałe produkty, które z całą pewnością będą Państwu służyć przez długie lata wnosząc do wnętrza ciepłą i przytulną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Gwarancja jakości

Gwarancja KWLINE

KWLINE Poleca

 • Wkłady trójstronne G 3D

  Trójstronne wkłady kominkowe KWLINE 3D

  Teraz niczym nie zakłócona wizja ognia dostępna aż z 3 stron. Zobacz trójstronne wkłady kominkowe z szybą podnoszoną do góry - seria KWLINE G3D. Zapraszamy.

Automatyka do kominka

Automatyzacja procesu spalania w kominku

Kratki kominkowe

 • Kratki kominkowe do kominków z wkładami kominkowymi KWLINE.

  Kratki kominkowe

Ramy do kominków

 • Ramy wykończeniowe wykonane stali, szkła lub kamienia

  Do nowoczesnych kominków z wkładami KWLINE polecamy ozdobne ramy wykończeniowe wykonane ze szkła, stali nierdzewnej lub z kamienia naturalnego.

Materiały reklamowe

 • Ulotki i katalogi produktów Kwline